Тема: НС "День народження" Мета: Освітня: | Формування навиків використання раніше вивчених ЛО і МФ в нових ситуаціях. Автоматизація вживання МФ Quel вge as-tu? J'ai 6 (7) ans. Використання нових ЛО в раніше вивчених структурах. Формування навичок групової роботи. Розливальна: | Розвивати мовні догадки з опорою на роздавальні картки. Виховна: | Виховання правил хорошого тону. Тип уроку: Формування мовленнєвих вмінь і навичок. Обладнання: маски тварин, макети Еріка та Каролін, предметні малюнки, роздавальні картки, алфавіт. Хід уроку: І. Початок уроку. Привітання вчителя: "Bonjour, mes enfants!" Enf. : " Bonjour, madame. Рифмівка: 1, 2, 3, sans bruit, assieds-toi! Enfant, silence! La leзon de franзais commence. (Сідають) M. : Mettez les mains comme зa. Commenзons travailler ! M. : Combient кtes-vous? E1, E2, E3... 1,2, 3,4... (кожен учень називає свою цифру) M. : Qui est-absent? E1 : Marie et Frйdйric sont absents. M. : Pourqoi? E1: Marie est malade. M.: Et Frйdйrik, comme toujours! II. Фонетична мовна зарядка. M.: Appellez Frйdйric! Enf.: Frйdйric ric-ric Ric-rac-roc Oщ es-tu, le petit coq? Fr.: Ку-ку-рі-ку! Enf.: Oщ es-tu? Fr.: (з-під стола): Je suis ici. Sous la table, (вилазить) Enf.: Ric-rac-roc, voici un petit coq. Ric-rac-roc, bonjour, un petit coq! Fr.: Bonjour ! C'est moi, le petit coq, I я допоможу провести урок, M.: Frйdйric, c'est la leзon de franзais et il faut parler en franзais. Fr.: En franзais? D'accord! Ric-rac-roc! (Діти одягають маски) Fr.: Pas des enfants! Quelle leзon? Ce sont les animaux et les oiseaux comme moi. III. Оголошення теми та мети уроку. M.: Oh-la-la! Que faire? Що ж ти наробив? Ми з дітьми маємо сьогодні багато роботи: Повторити назви тварин та птахів. Повторити слова та вирази по темі “День народження”. Продовжити вивчати слова з цієї теми. Fr.: Тепер Ви заговорили по-українськи? Непорядок! М.: Я виправлюсь! А ти запитай у цих звіряток, що з'явились замість дітей, чи вони запам'ятали, що треба робити сьогодні на уроці. Fr.: Що будемо робити? E1: Повторювати назви тварин та птахів. E2: Повторювати слова і вирази про день народження. E3: Вчитися нових слів. М.: О, звірі вміють говорити так, як наш Фредерік. Браво! А може ви і по-французьки заговорите? IV. Автоматизація ЛО, що означають назви тварин та птахів. М. : (звертається до кожного учня): Qui es-tu? E1: Je suis une sourie. E2: Je suis ... Fr.: Ils sont des invitйs. Ils sont des invitйs а l'anniversaire. M.: A l'anniversaire? Qui а l'anniversaire aujoud'hui? (до кожного учня)Quel вge as-tu? Fr.: J’ai 6 ans. Ouliana: J'ai 7 ans. Aujourd'hui c'est mon anniversaire. M.: C'est ton anniversaire aujourd'hui? Fйllicitons! Lиvez-vous! (співають поздоровлення по-французьки і по-англійськи) V. Введення нової лексики. ЛО un cadeau. M.: Раз в Уляни день народження, а ви запрошені, то ви, напевно, приготували подарунки. Подарунок по-французьки un cadeau. Regardez: un cadeau, des cadeaux. Rйpйtez: ... M>CI; M>E1,E2,E3 M.: As-tu un cadeau? E1: J'ai un cadeau. C'est ma poиsie. Je l'ai prйparй avec mon pиre: Ma chиre amie, Tu es trиs jolie, Je te souhaite Beaucoup de jouets. Je te fйllicite aujourd'hui, Mon cadeau sera puis, C'est ta rкve. Et c'est trиs bien. M.: Et-toi, as-tu un cadeau? E2: J'ai un cadeau. C'est mon dessin. C'est le chien pour toi. E3,4,5: Nous avons un cadeau. C'est la chanson. (співають) "Les petits oiseaux". E6,7,8: Nous avons un cadeau. C'est la danse, (танцюють під музику) (Вчитель зупиняє музику. Пропонує всім дітям потанцювати і продовжує музику. Фізкультхвилинка) VI. Продовження вивчення нової лексики. Вчитель надає слово Уляні, перед тим попереджує дітей, щоб уважно слухали та передали зміст того, що сказала Уляна, українською мовою, а ті слова, що їм невідомі, постарались запам'ятати по-французьки — аудіювання. Ouliana: Merci pour vos cadeaux. Vos cadeaux me plait beaocoup. A la maison j'ai des bonbons, des bananes, des oranges, des pommes. J'ai une tarte avec des bougies, des gвteaux. Je vous invite. Аудіювання мікромонологу. E1: Вдома Уляна має... і вона нас запрошує. Що незрозуміло? Une tarte, une bougie, un gвteau. Введення ЛО за допомогою малюнків. M>CI; M>E1,E2,E3 Складання діалогу за п'ятьма формами для закріплення нової лексики: 1) Qu'est-ce que c'est? C'est une bougie. Est-ce que c'est un gвteau? Oui, c'est un gвteau. Est-ce que c'est une tarte? Non, ce n'est pas une tarte, c'est un gвteau. 4) Est-ce que c'est une tarte ou une bougie? C'est une tarte et non pas une bougie. 5) Est-ce que c'est un gвteau ou bien une bougie? C'est ne ni un gвteau ni une bougie, c'est une tarte. VII. Робота з підручником. M.: Qui est-ce? (макети) CL.: C'est Йric et Caroline. Savez-vous, Caroline a aussi son anniversaire aujourd'hui. Ouvrez-vos livres sur la page 74. VIII. Підсумок уроку. Що ми навчились? Хто нам допомагав? Qu'est-ce qu'il faut dire? — Merci. IX. Закріплення за допомогою роздавальних карток. Знайди слово з шести літер, яке ти сьогодні вивчив, і постав до нього стрілку від малюнка. Знайди слово із п'яти літер, яке кажуть у відповідь на подарунок. Підкресли його. 1) | m | е | r | c | і | 2) | a | t | b | c | d o | 1 | e | a | c | J | a | R | e | m d | t | a | d | e | t | r | f | g | h r | a a | r | e | r | e | t | a | q | u і | k | о | a | t | m | e | r | c | і f | 1 | о | u | n | z | s | і | о | t 3) | a | b | c | u | b | 4) | a | g | e | t | y d | e | f | g | о | f | a | g | о | t h | і | 1 | j | u | a | t | a | k | a о | p | w | e | g | m | e | r | c | і m | e | r | c | і | 1 | a | s | k | a і | r | о | z | e | k | u | r | k | a
Рефераты по иностранным языкамТема: НС "День народження" Мета: Освітня: | Формування навиків використання раніше вивчених ЛО і МФ в нових ситуаціях. Автоматизація вживання МФ Quel
Оценок: 600 (Средняя 5 из 5)
Специалисты RetsCorp работают в digital-сфере более 7 лет. За это время мы разработали более 500+ успешных проектов. Основываясь на своем опыте и знании рынка, мы с уверенностью можем сказать, что будет работать, а что — нет. Заказывая создание лендинга для бизнеса в нашей студии, вы получаете работающие решения, необходимые именно вашему бизнесу.
Сотрудничая с нами, вы будете не клиентом, а нашим партнером. Благодаря этому мы будем развивать ваш бизнес как собственный. Мы так же как и вы заинтересованы в успехе проекта, поскольку ваша успешность будет нашей рекламой.